Bezplatné dermoporadenstvo v TRIO Lekárni

dermoporadenstvo

Vstúpte do sveta dermoporadenstva, nového trendu v oblasti starostlivosti o pokožku, ktorý rýchlo získava popularitu v lekárňach po celom svete. V dnešnej dobe, keď mnohí hľadajú spôsoby, ako zlepšiť stav svojej pokožky, dermoporadenstvo v lekárni sa stáva ideálnou voľbou.

Dermoporadenstvo vám ponúka možnosť získania užitočných informácií o vašej pokožke priamo v lekárni. Je to jednoduchý, no účinný spôsob, ako sa dozvedieť viac o svojej pleti a získať odporúčania týkajúce sa vhodných produktov a ošetrení.

Diagnostika pleti

Diagnostika pleti je pokročilá a veľmi podrobná analýza mnohých aktuálnych parametrov pleti za účelom výberu ďalších vhodných ošetrení a starostlivosti, presne zameranej na jej špecifické potreby. Na diagnostiku pleti sa používa množstvo moderných prístrojov a vyšetrenie poskytuje komplexnú správu o aktuálnom stave pokožky a jej problémoch – mimoriadne presnú a reálnu.

Čo sa kontroluje počas diagnostiky pleti?

V TRIO Lekárni používame na diagnostiku pleti diagnostický prístroj SDM Bomtech od Aurora Medical.

Dôkladná analýza štruktúry a stavu pokožky je jedným z kľúčových prvkov v práci odborníka na dermoporadenstvo. Vďaka diagnostike odborník:

  • rozpozná typ pleti,
  • určuje stupeň hydratácie a lubrikácie pokožky,
  • zisťuje možné kožné problémy,
  • kontroluje celkový stav pokožky.

Vďaka týmto údajom je dermokonzultant schopný vybrať pre nás najlepšiu starostlivosť a terapiu, ako aj sadu kozmetiky.

Pozvánka na bezplatné dermoporadenstvo

Dermoporadenský deň sa koná:

18.4.2024 v čase od 9:00 do 16:00 h v TRIO lekárni na Dominikánskom námestí, Košice.

Počas individuálnej konzultácie s dermatologickým poradcom získate dôležité informácie o charakteristikách vašej pokožky, ako je hladina hydratácie, pružnosť, pigmentácia a vráskovitosť. Na základe týchto poznatkov vám radi odporučíme vhodné produkty a procedúry, ktoré prispejú k dosiahnutiu zdravého a žiariaceho vzhľadu pleti.

Okrem osobnej konzultácie s dermatológom máme pre vás pripravené špeciálne ponuky na široký výber kvalitných kozmetických produktov, vyvinutých s ohľadom na rôzne typy pleti.

Tešíme sa na vašu návštevu a príležitosť spolupracovať s vami na dosiahnutí optimálnej starostlivosti o vašu pleť!

Plus Plus

Nenechajte si ujsť novinky
o akciách a produktoch