Zažite letnú vlnu výhod v našich lekárňach!

Leto je v plnom prúde a s ním prichádza plánovanie dovoleniek a cestovanie do rôznych kútov sveta. Aby ste sa mohli vydať na svoju vysnívanú cestu bez starostí, je dôležité mať pri sebe správne zásobenú cestovnú lekárničku. 

V našich lekárňach sme pre vás pripravili akciovú ponuku produktov, ktoré potrebujete pre bezpečnú a zdravú letnú dovolenku. Ponuka akcií vás bude obklopovať v našich lekárňach počas celého mesiaca júl a august.

Keďže cestovanie prináša rôzne výzvy a neočakávané situácie, je dôležité byť pripravený na rôzne zdravotné problémy. V našom letáku nájdete širokú nádielku produktov, ktoré vám pomôžu zvládnuť bežné problémy, ako sú drobné poranenia, ženské mykózy, ale aj tráviace ťažkosti či bolesti hlavy.

Pri opaľovaní je dôležité chrániť pokožku pred škodlivými UV lúčmi, a preto nájdete v našich lekárňach aj veľký výber opaľovacích produktov s rôznymi faktormi ochrany. 

Súčasťou našej letákovej akcie je tiež prevencia a liečba tráviacich ťažkostí, ktoré môžu vzniknúť počas dovolenky. Máme v akcii voľnopredajné lieky na trávenie a na liečbu hnačky, ktoré vám pomôžu udržať zdravú črevnú flóru a minimalizovať nepríjemné problémy.

A nezabudnite, že personál našich lekární vám s radosťou poradí a pomôže vybrať tie správne produkty pre vaše individuálne potreby. Vaše zdravie a spokojnosť sú pre nás prioritou.

Nechajte sa uniesť letnou vlnou výhod a príďte za nami do našej siete lekární TRIO Lekáreň.

Tím TRIO Lekáreň

Akciová ponuka Júl – August 2023

Plus Plus

Nenechajte si ujsť novinky
o akciách a produktoch